Každoročně pořádá Dobrovolnické centrum ÚVN pro naše dobrovolníky a kontaktní osoby letní setkání s poděkováním za spolupráci. Pro letošek jsme měli v plánu připravit něco speciálního – a podařilo se!...

Ve středu 14. srpna jsme totiž na společném letním pikniku roznášeli DOBRO! Panovala skvělá nálada, a to i přes to, že jsme se museli kvůli nepříznivému počasí přesídlit oproti plánovanému setkání v přírodě na Oddělení psychiatrie, kde nám pohotově zapůjčili místnost  pro výtvarné tvoření a naši akci tak zachránili. Jak se můžete přesvědčit na fotografiích, DOBRO se rozprostřelo mezi všechny, kdo nechali průchod své fantazii a vyráběli  tašky, které naplnili vrchovatě radostí z výsledku a pohodou. Velké poděkování patří firmě Gravoservis, která umožnila uskutečnit náš nápad a zdarma pro letní piknik s dobrovolníky zhotovila  šablony „NOSÍM DOBRO“.  A nejen pro toto setkání! Šablonky na textil budou mít i další využití, neboť budou k dispozici i na výtvarných dílnách pro naše pacienty a věříme, že i jim přinesou samé DOBRO.

Je pro nás velikou ctí a radostí potkávat takové množství lidí se srdcem na správném místě. Děkujeme ještě jednou všem, kdo pomáhají v pravou chvíli na pravém místě a těšíme se na další spolupráci!