Když se spojí mimořádný talent a velká dřina, vznikne z toho skvělá podívaná. Swingové vystoupení taneční skupiny ZIG – ZAG pro veterány v Domově Vlčí mák bylo ve středu 23. října vítaným oživením pravidelného programu.

Díky úvodnímu slovu moderátora Thomase Nissera alias Oldřicha Nového všichni rychle zapomněli na dnešní uspěchanou dobu a přenesli se do 30. let. Svižný rytmus swingu však nenechal nikoho dlouho v klidu a energie mladých tanečnic jakoby se přelila do žil i všem divákům.

Velké díky patří  Štěpánu Jordánkovi ze skupiny ZIG-ZAG, který ochotně zorganizoval ostatní tanečníky a sám se představil jako skvělý tančník a stepař a také dobrovolnici Josefíně Svobodové, která z už přes dva roky navštěvuje jednoho z pamětníků událostí druhé světové války a přišla s nápadem dostat tanec na „parket“ i ve Vlčím máku.

Vystoupení se dobrovolnickému centru ÚVN díky ochotě tanečníků podařilo bez problémů domluvit, nová prostorná společenská místnost pak dala dost prostoru tanečníkům, aby si jejich kreace mohlo užít 29 válečných veteránů. Všem tanečníkům moc děkujeme a těšíme se za rok naviděnou!