V pondělí 28. 6. se po dlouhých měsících opět uskutečnila výtvarná dílna pro zaměstnance ÚVN, realizovaná Dobrovolnickým centrem v rámci Týmu pro podporu zdraví.

Téma se nabídlo samo. Možná také nacházíte v ulicích města i na cestách a výletech krásně malované barevné kamínky, které putují z jednoho místa na druhé a které potěší každého, kdo má to štěstí
a nějaký takový výtvor najde. Touto celorepublikovou aktivitou jsme se inspirovali i my a malovali jsme akrylovými barvami na kameny různých tvarů a velikostí, které jsme si donesli a povyměňovali. Navzdory prvotním rozpakům ohledně inspirace se po chvíli malovalo jako o závod. Prožili jsme moc hezké klidné odpoledne s léčivým prožitkem. Při tvorbě jsme vycházeli z vlastností kamenů, využívaly jejich zvláštních tvarů a povrchů a doplňovali je o naše fantazie.

Výsledek na fotografiích mluví za vše. Barev i kamenů máme spoustu i na další dílnu, na kterou se budeme těšit. Přejeme krásné léto a hodně kamínkových úlovků a krásných zážitků na vašich prázdninových cestách.