Nadšení a rychlé uskutečnění dobrého úmyslu přineslo příjemný hudební zážitek: vystoupení studentského souboru Gymnázia Jana Keplera.

Pedagožka z této školy navštěvuje svého tatínka na oddělení dlouhodobé péče a napadlo ji nabídnout vrchní sestře Janě Hrachové uspořádání koncertu pro klienty jejich oddělení. Ta se nápadu zapáleně chopila a spojila síly s Dobrovolnickým centrem, které akci organizačně zajistilo a nabídlo účast na koncertu i dalším oddělením. Koncert si tak mohli vychutnat také klienti z Domova Vlčí mák, z oddělení ošetřovatelské péče i kolemjdoucí návštěvníci, kteří vyrazili v letním odpoledni na procházku se svými blízkými. 

Na společném vystoupení pěveckého souboru Vocalissimo a instrumentálního souboru Johny Capler Orchestra zazněly klasické duchovní písně, spirituály, ale i moderní muzikálové a filmové melodie, vše na špičkové úrovni. Oba soubory pod vedením svých učitelů pana Michálka a Boumy předvedli výkon plný radosti a energie, která se přenesla i na jejich posluchače.

Moc děkujeme všem, kteří akci podpořili svým pozitivním přístupem, a personálu i dobrovolníkům za pomoc se svozem pacientů do altánu pro válečné veterány.