Dobrovolnické centrum ÚVN - Úsměvem dokážeš zázraky
Ve středu 30.3.2022 jsme si na oddělení Psychiatrie pohráli s pískem. Dílna „Pískování mandal“, kterou pořádalo Dobrovolnické centrum, přilákala spoustu pacientů.
První jarní den jsme v pavilonu B oslavili na konci března. A jaké by to bylo jaro bez květin! Ty nechyběly – studenti z Anglo-německé obchodní akademie (ANOA) na Břevnově vyrobili pro pacienty a klienty naší nemocnice hned plnou náruč papírových květin.
Ve středu 16. března zavítali dobrovolníci mezi pacienty psychiatrického oddělení, kterým připravili ve spolupráci s personálem malování na bavlněné polštářky.
Na Oddělení dlouhodobé péče zpestřili pacientům den dobrovolníci společně s personálem, když uspořádali první březnovou výtvarnou dílnu. Pacienti si při ní mohli vytvořit pískované obrázky s různými motivy.
Strana 8 z 38